O mnie

Cześć! Jestem Olcik. Studiuję zaocznie i pracuję... Mam 162 cm wzrostu i... dużo kilogramów za dużo :) ale nie zamierzam takiego stanu dłużej utrzymywać! :) Piszę tego bloga, bo szukam motywacji w odchudzaniu!

Może zacznę od tego, że jeszcze ok.1,5 roku temu ważyłam 78 kg przy wzroście 162 cm... To była istna tragedia! Nie dość, że wyglądałam jak wieloryb to jeszcze czułam się okropnie... Osłabienie, brak kondycji i złe samopoczucie od samego rana. Tak się ułożyło, że rozstałam się z moją "wielką miłością"... i stwierdziłam, że muszę coś ze sobą zrobić! Coś dla siebie, odżyć i zadbać o siebie! Jak pomyślałam tak zrobiłam :) 28 lutego 2011 poszłam na pierwszą wizytę do dietetyczki i zaczęłam odchudzanie. Zdrowe nawyki żywieniowe, suplementy Herbalife oraz ćwiczenia sprawiły, że w ciągu 4-5 miesięcy schudłam 14 kg (czyli ważyłam 64 kg - wynik bardzo fajny ale jeszcze nie do końca zadowalający). Niestety... nadszedł kres mojej motywacji, nie wytrzymałam i przestałam się odchudzać. Wiadomo okres wakacyjny, wyjścia, piwka, restauracyjki... Poza tym uwielbiam chipsy i słodycze.

Mój problem nie polega na tym, że nie wiem jak się odchudzić... Wiem to doskonale! Ponadto - wiem nawet, że się da! Problem w tym, że jestem strasznym łakomczuchem, lubię jeść i szybko tracę motywację...

Trzymajcie kciuki, tym razem musi się udać skutecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...